O nás

 

Londýn.  Módní metropole, která je domovem nejslavnějších světových návrhářů.

 

Londýn.  Nekonečné nákupní ulice, vyhlášené butiky.  Sídlo mnoha módních značek.

    London Fashion Week Festival.

 

Londýn.  Nová Paříž.  Najdete zde ikonické módní kousky, od punku, pokrokového minimalismu až po haute couture.

 

Lidé z nejrůznějších koutů světa létají právě do Londýna, aby se zde inspirovali a vybavili si šatníky těmi nejnovějšími světovými trendy.

London Club tyto trendy sleduje a přináší je k vám. Za skvělé ceny a s pohodlným výběrem z domova.

 

LONDON CLUB NOSÍ TRENDY. VY NOSÍTE TRENDY.

 

V roce 2011 vycestoval jeden ze zakladatelů London Clubu do Londýna a byl fascinován outfity, které viděl v ulicích, v barech, v obchodech, školách či sportovištích a rozhodl se přinášet tyto ojedinělé trendy i zákazníkům do Čech.

A tak z koníčku vznikla v roce 2012 společnost London Club s.r.o. Počáteční vize byla přinášet zákazníkům z Česka zejména londýnskou módu, nicméně s postupným růstem společnosti se nabídka rozšířila i o další světové značky.

V roce 2015 jsme začali působit na Slovensku a se zvyšující se poptávkou jsme v roce 2017 založili velkoobchod s módou.

 

V současné době London Club nabízí unikátní koncentraci značek a náš zákazník si může vybírat více než z 15 tisíc kousků oblečení, přičemž nové zboží přidáváme každý den.

Přinášíme kousky, které jsou právě teď IN.  Sledujeme pro vás poslední trendy v londýnských ulicích a přinášíme je k vám. Nabízíme módu Ready to Wear.

Móda nás baví, jsme módní nadšenci, ladíme pro vás outfity, kombinujeme a hrajeme si, jak říká Stefano Gabbana: “ Móda je jako hra, nová pravidla s novou sezonou.

 

 „Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím: jak mi visí ve skříni.“  Carrie Bradshaw