Letní trendy 2022

S čím uděláte největší parádu v létě? Každý rok se světoznámé značky rozhodnou pro novou vlnu, kterou zaplaví trh. Udávat styl není snadné, když se to však povede, většina podlehne. A i když máte oblíbené stálice, je fajn si šatník oživit nějakým tím stylovým kouskem. Víte po čem se poohlédnout? S námi zjistíte, jaké jsou nejnovější letní trendy 2022.

Není materiál, jako materiál

Možná vás to překvapí, ale eco má zelenou! Příjemnější a odolnější přírodní materiály tak jednoznačně hrají letošní sezónu prim. Udržitelné materiály uchvacují stále větší procento lidí. Právě tento směr však není jen ekologický, ale i funkční a praktický. Prodyšnost, nadčasovost a příjemný materiál prostě zaujme každého. Vždyť, kdo by se nechtěl cítit pohodlně a přitom krásně. Vrací se i móda z přelomu tisíciletí v podobě bokových sukní, širokých pásků a bot ze sedmdesátek na platformě.

     

Zdroj: Pinterest

Buďte odvážní

Krátké topy s vykrojením, flitry, oversized kalhoty a „baggy jeans“, budou v létě na každém kroku, jelikož působí nadčasově, nesvazují a nikde netlačí. Móda se neustále vrací, takže tento ležérní styl, lichotící každé postavě by určitě neměl ve vašem šatníku chybět. Doplnit je můžete krátkými topy, jelikož čím více kůže je vidět, tím lépe. Dámské kostýmky a overaly zase dokážou s elegantními boty vyšvihnout vaši postavu do výšin. Šaty a sukně všech délek, barev a střihů s kostkami, pruhy či puntíky v kombinaci s topem či košilí jsou stálicí na módním nebi. Balónový styl navíc zvýrazní útlý pas. 

    

Zdroj: Pinterest

Barvy

Velmi oblíbenou barvou letošního léta je růžová, zelená a oranžová. Právě kombinace výrazných barev umí rozzářit každý outfit. Pokud však patříte k milovníkům neutrálních a krémových tónů, ani tlumená hnědá a zelená není určitě k zahození. Velmi oblíbenou barvičkou na léto je už klasická bílá ve všech svých odstínech, jelikož dokáže krásně podpořit a zvýraznit vaše opálení.